• Kategorie
  • Szukaj
  • ŁAZIENKA

Regał – funkcjonalny mebel do każdego wnętrza

Regały to bardzo ciekawe elementy aranżacji przestrzeni. Choć niektórym mogą kojarzyć się z topornymi meblami rodem z PRL-u, współczesne regały nie mają z nimi nic wspólnego. To lekkie, niezobowiązujące meble, które sprawdzą się zarówno jako domowa biblioteczka, jak również przestrzeń do wyeksponowania roślin czy miejsce na ulubione dekoracje. Regał jest niezwykle funkcjonalnym meblem, który może znaleźć miejsce w salonie, sypialni czy też w gabinecie lub przedpokoju.

 

Regał – tylko na książki?

Bardzo często regały kupuje się z myślą o przechowywaniu książek. Choć jest to naprawdę świetna opcja, ponieważ można na nich uporządkować wszystkie ulubione tytuły i mieć je zawsze po ręką, regały mogą pełnić takie inne funkcje. Mogą na przykład eksponować pamiątki z wakacji lub stać się galerią fotografii. Mając taki regał w swoim domu tak naprawdę możesz nadać mu własne zastosowanie. Kto powiedział, że nie może posłużyć jako miejsce dla wszystkich tych rzeczy?

Coraz częściej regały można spotkać także w łazienkach, szczególnie tych dużych i przestronnych. Pomogą skutecznie uporządkować wszystkie kosmetyki, na które często nie ma odpowiedniego kącika. Oprócz tego sprawdzą się jako miejsce do przechowywania ręczników, perfum czy lakierów do paznokci. W sieci można znaleźć mnóstwo inspiracji, które pozwolą przeobrazić zwykłą łazienkę w prawdziwe domowe SPA za pomocą jednego, prostego regału. To naprawdę praktyczny mebel, który przyda się w absolutnie każdym wnętrzu.

 

Lekkie, minimalistyczne regały – idealne meble do Twojego domu

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się lekkie regały w stylu minimalistycznym. Ich niezobowiązująca forma sprawia, że pasują do niemal każdego wnętrza. Szczególnie stylowo, a zarazem elegancko prezentują się regały stworzone z połączenia drewna i metalu, gdzie stelaż wykonany jest z malowanego proszkowo na kolor czarny metalu, a póki to drewniane deseczki, np. w kolorze dębu. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór tego typu regałów w rozmaitych kombinacjach. W sprzedaży mamy zarówno wysokie i wąskie, jak również niskie i szerokie meble. Można je ze sobą łączyć, tworząc oryginalne kompozycje. Na takich regałach będą pięknie prezentowały się rozmaite dekoracje, ramki ze zdjęciami czy pamiątki z wakacji. To także świetny mebel do przechowywania różnego rodzaju bibelotów. Wystarczy postawić na nim ładne pudełka, które będą stanowiły piękną ozdobę wnętrza i ukryć w nich wszystko to, czego nie chcesz trzymać na wierzchu.

 

Regał – kompan w porządkowaniu wnętrz

W każdym domu są takie rzeczy, którym trudno jest znaleźć odpowiednie miejsce. To zwykle małe sprzęty elektroniczne, kable, baterie i inne drobiazgi, takie jak gumki recepturki czy spinacze. Często lądują w szufladach z innymi podobnymi bibelotami, a kiedy trzeba je szybko znaleźć, skutecznie się chowają. Najlepszym sposobem na uporządkowanie takich rzeczy będzie bez wątpienia regał. Prosty, minimalistyczny mebel, do którego wystarczy dokupić pasujące pudełka czy koszyki, będzie stanowił znakomite miejsce na wszelkie drobiazgi. Ukryje te – często na co dzień nieużywane – rzeczy i pozostawi przestrzeń czystą, schludną oraz uporządkowaną. U nas znajdziesz szeroki wybór rozwiązań, które Ci w tym pomogą. Dostosuj tylko wysokość i szerokość mebla oraz liczbę półek do swoich potrzeb i gotowe. Zapraszamy do zakupów!

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny